EPİRİLER TEKSTİL A.Ş. 1971 yılından günümüze, "Güvenilir kalitede, Zamanında, Uygun Pazar fiyatında, Sürekli, Ürünler üretip satmak" kalite politikasıyla yüksek devirli makinalar için rayon ve polyester nakış, brode ve gipür iplikleri üretmektedir. 20.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu fabrikamızdan ayda 80 ton ekru ve boyalı iplik üretilip, sevk edilmektedir. Güçlü bir temel üzerine kurulu fabrikamız uluslar arası standartlarda ve kalitede müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız insan sağlığına ve çevreye verdiği önemi EkoText-100 belgesi ile pekiştirmiştir. Atık sularımız arıtma işlemine tabi tutularak kanalizasyon sistemine verilmektedir.

Rayon boyamada reaktif ve polyester boyamada dispers boyalar kullanarak teknolojinin izin verdiği en yüksek renk haslığı, mukavemet, çekme ve en düşük sürtünme değerleri ile uluslararası standartlarda üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz üretimin her aşamasında bünyemizde mevcut kalite kontrol departmanının kontrolü sonrasında bir sonraki aşamaya geçmektedir.

Rayon nakış ipliğinde No:30 olarak 755 ve No:40 olarak 402 adet, polyester nakış ipliğinde de No:30 olarak 608 adet standart renk mamül depomuzdan en kısa zamanda sevk edilmektedir.

Firmamız kartelalarımızda mevcut standart renkler dışında özel siparişleriniz için fiyonk ve 2 kg laboratuvar boyama HT'lerimiz uluslar arası pantone renkleri ile siparişlerinize cevap vermeye hazırdır.

İpliklerimiz 3.30 eksiltmeli bobinlerde 500 g veya 1000 g olarak, roket bobinlerde 2.500 m, 5.000 m veya 7500 m ve çek makaralarda 100 g olarak sevk edilmektedir.
Sürekli bilgi alışverişine ve patentli ticaret ilişkilerine açık firmamız dünya pazarında yeni girişim ve işbirliği için davetlerinizi beklemektedir.